Księga Gości

Comments ( 16 )

 1. / ReplySandra i Jarek
  Dziękujemy za wspaniałą zabawę i oprawę muzyczną! Wszyscy byli bardzo zadowoleni - bawiliśmy się do białego rana:) Zdecydowanie polecamy!!! Jeszcze raz wielkie dzięki Sandra i Jarek :)
 2. / ReplyMałgosia
  Nikt nie porywa do tańca na weselu tak jak Złote Struny :-) świetna oprawa muzyczna, znakomicie dobrane konkursy i zawsze uśmiechnięta ekipa :-)
 3. / ReplyDaria i Piotr
  dziękujemy za znakomitą oprawę muzyczną,zabawę i konkursy,które zachwyciły wszystkich Naszych Gości.Znakomici w każdym calu:) DZIĘKUJEMY...
 4. / ReplyDamian i Magda
  Dziękujemy za znakomita impreza !!! Lepiej jusz nie szło ! Gośce Polskę i Niemiecki byli w posytywnym szoku ;) Jeszce raz bardzo dziękujemy Damian i Magda Wesele w złotej iglicy 18.7.2015 Pogrzebien
 5. / ReplyMagda i Mariusz
  Najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć, świetnie zabawili gości i zapewnili nam niesamowitą zabawę. Bardzo dziękujemy Magda i Mariusz Wesele w Złotej Iglicy 22 i 23.08.2015 :)
 6. / ReplyAgnieszka i Artur
  NAJLEPSZY ZESPÓŁ NA ŚWIECIE !!! Goscie weselni starsi i mlodsi szaleli na parkiecie przez cale wesele :-) konkursy super :-) po weselu goscie byli zachwyceni muzyka grana przez Złote Struny ;-) zespol przemily:-) profesjonalisci :-) Zamawiac ich bo warto !!! Agnieszka i Artur 26 wrzesnia 2015
 7. / ReplyIwona & Kuba
  Świetnie poprowadzona impreza i muzyka. Goście łącznie z parą młodą zachwyceni. Parkiet nigdy nie był pusty. Jeszcze raz dziękujemy.
 8. / ReplyIzabela i Michał
  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, oprawę muzyczną i uczciwość. Goście byli bardzo zadowoleni i pozwolę sobie zacytować jednego z Nich: " Wracając do domu niosłam nogi pod pachami" . Jeszcze raz gorąco dziękuję w imieniu Młodej Pary i Wszystkich Gości.
 9. / ReplyBasia i Krzyś
  Dziękujemy z całego serca zespołowi "Złote Struny", za to że swoim występem uświetnili nasze wesele. Wszyscy goście świetnie się bawili. :) Dzięki Wam mamy wspaniałe wspomnienia z naszego Wielkiego Dnia.
 10. / ReplyMartyna i Robert
  Dziękujemy za niesamowitą zabawę, dzięki wam ten jedyny dzień był naprawdę wyjątkowy. Chodź jestesmy 2 lata po ślubie goście dalej wspominają nasze wesele i najlepszą zabawę na jakiej byli. Polecam gorąco Martyna i Robert (dom przyjęć Ewa 22.01.2014r)
 11. / ReplyWeronika.
  No lepszej orkiestry na studniówce mieć nie mogliśmy :)
 12. / ReplyAleksandra
  Dziękuję za wspaniałą oprawę studniówki bawiłam się naprawdę świetnie. Zabawy i cała muzyka ogółem były świetne ;) Dziękuję i g orąco polecam zespół Złote Struny ;)
 13. / ReplyMagda i Marcin
  Dziękujemy za oprawę muzyczną Naszego wesela 8 i 9 czerwca. Było znakomicie, goście zadowoleni, my zachwyceni. Nic dodać nic ując. Konkursy bardzo udane, zabawa taneczna super. Nogi bolą - ale w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście ;) Nasze wesele nigdy nie pójdzie w zapomnienie, jedyne słowa jakie WAS opisują to IDEALNY ZESPÓŁ ;) Jeszcze raz z całego serducha dziękujemy :* Magda i Marcin, Dom Przyjęć "IWONA" Radziejów, 8 i 9 czerwiec 2016r.
 14. / Reply5
  Najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć, świetna zabawa. Dziękujemy jeszcze raz !! Patrycja i Daniel 18.06.2016
 15. / ReplyAsia & Bartosz
  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę :) Graliście świetnie! Słyszeliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych gości. Na pewno będziemy Was polecać znajomym :) Pozdrawiamy
 16. / Replytomasz
  WSPANIALY ZESPOL, SWIETNA OPRAWA MUZYCZNA, I PRZEMILA ZABAWA !!! EKIPA GODNA POLECENIA!!! DZIEKUJEMY I POZDRAWIAMY TOMASZ & ADRIANA 07.06.2017

Leave a reply

Your email address will not be published.

Strona internetowa Zespołu Złote Struny używa ciasteczek (cookies) w celach: funkcjonalnym oraz statystycznym.
Więcej informacji o cookies.